jméno

heslo

Program divadla Husovka na září 2021

Program divadla Husovka na září 2021

 

Program divadla Husovka na říjen 2021

Program divadla Husovka na říjen 2021

12.9. Ne           James Graham: Přiznání – v rámci Karlovarského Harlekýna

18.00                       Může být ústředním tématem divadelní hry něco tak přízemního, jako je vyplňování daňového přiznání? A může být taková hra vůbec zábavná? Úspěšný mladý britský dramatik James Graham svým Přiznáním dokazuje, že ano. Základem jeho hry je prostý, leč originální nápad: použít „daňové doklady“ jako klíč k vyprávění životního příběhu… Vynikající představení nučického souboru ŽUMPA (čili Žebravého UMěleckého PAnoptika) v režii Jana Čížka a s dechberoucím Jakubem Pilařem v hlavní roli je po dlouhé době divadelním bonbónkem, uváděným v rámci přehlídky výjimečných amatérských divadel Karlovarský Harlekýn. POZOR! Začátek představení již v 18 hodin!   

 

16.9. Čt            Neřež Trio

19.30               Skupina Neřež je mladší sestrou slavných Nerez. Program tria Fischmann, Sázavský a Vřešťál se skládá z největších hitů skupiny Neřež (V pořádku, Nad tebe není, Podivín aj.) a uslyšíte samozřejmě i nejznámější písně původní kapely Nerez (Já s tebou žít nebudu, Za poledne, Černá voda, Do posledního dechu, Javor aj.), stejně jako čerstvé novinky.

 

17.9. Pá           Top Dream Company

19.30               Kapela funguje od roku 2004 pod taktovkou Petra "Harmyho" Harmáčka, který dal dohromady desetičlennou partu složenou z hudebních profesionálů. Vystřídala se zde jména jako Vojta Dyk, Ondra Ruml, Marta Balážová, Martin Růža a mnozí další. Kapela Top Dream Company spolupracuje s řadou umělců české, a i mezinárodní hudební scény. Hraje ve stylu funk, soul, disco & groove.

 

19.9. Ne           Tomáš Svoboda: Srnky  

19.30                       Dirigent, jemuž po autonehodě transplantují oční víčka... mykolog, jenž následkem gigantismu chodí stále v předklonu... vynálezce, jenž je autorem penalty v boxu... úředník finančního úřadu, jenž touží po vztahu se ženou. Jedna noc, která je svede dohromady – a srnky, které se objeví bůh ví jak a bůh ví odkud – a chtějí bůh ví co... Docela ujetá komedie výrazného českého autora Tomáše Svobody (mimo jiné režíroval filmy Dvě nevěsty a jedna svatba nebo Hodinový manžel) našla v Déčku odpovídající provedení a stala se festivalovým hitem. Zářijové provedení je na dlouhou dobu v Karlových Varech poslední – tak neváhejte a přijďte se pobavit! Účinkují: Marek Himl, Tomáš Mutinský, Petr Johanovský, Adam Fedorek, Jiří Hnilička, Jana Harantová, Diana Derahová, Andrea Kiralyi a Eva Šollová. Režie: Petr Richter.   

 

23.9. Čt            Matt Long Trio (GB)

19.30          Nová hvězda britského blues, Matthew Long, fenomenální 22letý kytarista a zpěvák, který svými sóly dokáže pravidelně zvednout diváky ze sedadel. Na mladíka svého věku z něj vyzařuje až neuvěřitelná vášeň a oddanost blues. Má před sebou skvělou kariéru – je to budoucí britská bluesová hvězda ve stádiu tvorby s nominacemi na British Blues Awards. Matt Long – kytara a zpěv, Matěj Černý – baskytara, Tomáš Vokurka – bicí.

 

24.9. Pá           Hmlisto & Petr Linhart

19.30               Společné vystoupení umělců, kteří mají pevnou vazbu na Karlovy Vary a náš kraj. Hmlisto je rodinná formace, jejíž duší je rodilá Karlovaračka Veronika Kicková, žijící ve slovenských horách. Petr Linhart, bývalý člen legendárních Čp. 8 nebo kapely Majerovy brzdové tabulky, jehož hudba je označována jako „landscapefolk“, je známý svou láskou k západním Sudetům a péčí o poutní kostel ve Skokách.

 

26.9. Ne           Yasmina Reza: Tři verze života – DERNIÉRA   

19.30                       Naprosto neočekávaně přichází do mladé domácnosti na návštěvu šéf a jeho manželka, Hubert a Ynes Finidoriovi. Pravděpodobně byli pozváni – ale přijít měli až zítra a Henriho se Soňou naprosto zaskočí. Není co nabídnout, konverzace vázne – a neustále o sobě dává vědět malé dítě hostitelů, které odmítá spát. Řeší se zásadní otázky – je halo temné galaktické hmoty zploštělé? Musí mít šéf vždycky pravdu? A má dítě nárok na sušenku, když už si vyčistilo zuby? Účinkují: Martin Cirkl, Eliška Huber Malíková, Marek Himl a Jana Trsová. Režie: Anna Ratajská 

 

30.9. Čt            Thea & Coming Out

19.30                      Thea & Coming Out je pražská kapela hrající autorskou hudbu na pomezí šansonu, jazzu, blues a folku. Autorkou hudby je zpěvačka a skladatelka Tereza Staňková, na aranžích se však podílí celá skupina složená především z absolventů Konzervatoře Jaroslava Ježka. Slova k písním zajišťuje několik textařů, čímž je záběr témat i nálad široký a barevný. Většinu textů napsala Magdalena Stárková, dále pak také Michal Bystrov, Jana Šilhanová, Eva Khaylová, Pavel Sláma a další.

 

© 2013 Divadelní studio D3, z.s. Karlovy Vary | Havai - tvorba webových stránek 

počítadlo.abz.cz