jméno

heslo

Program divadla Husovka - listopad 2019

Program divadla Husovka listopad 2019

 

Program divadla Husovka - prosinec 2019

Program divadla Husovka prosinec 2019

Nabídkové listy

Pro všechny naše příznivce a zájemce o představení: 

Nabídky spolupráce nebo výměny představení a pozvánky k hraní ve Vašem městě, pro Vaši organizaci či pro Vás osobně  směrujte na vedoucího souboru Petra Johanovského, tel. 777554006, dramaturgyni Petru Kohutovou, tel. 604157176, nebo režisérku Anna Ratajskou, tel. 724856046 či 352668408.

E-mailové spojení:

Petr Johanovskýjohanovsky@copyprintkv.cz

Petra Kohutová – petrarka72@seznam.cz

Anna Ratajská – annaratajska@seznam.cz

 

Máme na repertoáru...

Yasmina Reza: Tři verze života 

- hořkosladká komedie o jednom večírku třikrát jinak

Hořkosladká komedie o jednom večírku třikrát jinak z pera vynikající francouzské autorky. Je halo temné galaktické hmoty zploštělé? Musí mít šéf vždycky pravdu? Jak ukrýt roztrhané punčochy? A má dítě nárok na sušenku, když už si vyčistilo zuby? Martin Cirkl s hlavou ve hvězdách, Marek Himl coby arogantní šéf, Eliška Malíková v roli úspěšné ženy na mateřské a Jana Trsová jako poživačná odbornice na dětskou psychologii v režii Anny Ratajské.

Tomáš Svoboda: Srnky

- hořká komedie o outsiderech a jejich ženách... ženách??? - 

Dirigent, jemuž po autonehodě transplantují oční víčka... mykolog, jenž následkem gigantismu chodí stále v předklonu... vynálezce, jenž je autorem penalty v boxu... úředník finančního úřadu, jenž touží po vztahu se ženou. Jedna noc, která je svede dohromady - a srnky, které se objeví bůh ví jak a bůh ví odkud - a chtějí bůh ví co... V režii Petra Richtera hrají Marek Himl, Tomáš Mutinský, Petr Johanovský, Adam Fedorek, Diana Derahová, Andrea Kiralyi, Jana Harantová, Eva Šollová a Jiří Hnilička. 

 

Viktor Braunreiter: Pověsti vašeho kraje

Tři pověsti, kterým sluší uvedení v plenéru i na jevišti. Podle Zdeňka Šmída je napsal "mistr nad mistry mistr" karlovarského pouličního divadla a pojednávají o lakomé selce, o tom, co se stane, když vrchnost začne pracovat, a o vojně mezi zvířátky domácími a divokými. V režii Luboše Štěpána účinkují Martin Cirkl, Martina Cirklová, Tereza Cirklová, Adam Fedorek, Tereza Fischerová, Marek Himl, Jakub Johanovský, Petr Johanovský, Eva Šollová, Kristýna Šollová a další. 

Vlastimil Peška: Komedie o narození Ježíška aneb Betlém

Půvabná vánoční hra, ve které se nejen hraje, ale i zpívá a koleduje, je inspirována lidovými vánočními hrami z Moravy. V příběhu o narození Ježíška nechybějí typické postavy, bez kterých si lidové vánoční hry nedokážeme představit – tedy pastýřové, anděl, Herodes, tří králové, čert a policajt. – Komedii o narození Ježíška máme na repertoáru od roku 2009. Je určena pro děti od 4 let a jejich rodiče. V režii Anny Ratajské aktuálně hrají Jaroslav Weinlich, Petr Johanovský, Martin Cirkl, Luboš Štěpán, Radek Exner, Eva Šollová, Eliška Huberová, Magdaléna Hniličková, Petr Richter a Petra Richter Kohutová.

 

Karel Hynek Mácha: Máj

- představení nejslavnější české poemy v podání Mirky Exnerové a folkové skupiny Netřísk - 

 

Nabídkové listy ke stažení:

 

Nabídkové listy na Betlém

Betlém


 

© 2013 Divadelní studio D3, z.s. Karlovy Vary | Havai - tvorba webových stránek 

počítadlo.abz.cz